Kancelaria notarialna Sabiny Szczepanik i Katarzyny Ozga–Domagalskiej zlokalizowana jest w Krakowie, przy ulicy Prądnickiej nr 55/1 (Dzielnica Krowodrza). Lokal kancelarii znajduje się na parterze budynku.

Lokalizacja kancelarii notarialnej umożliwia swobodny dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. W pobliżu kancelarii znajduje się przystanek tramwajowy „Bratysławska” (linie tramwajowe: 3, 18, 50, 69, 74) oraz przystanki autobusowe (linie autobusowe: 132, 154, 164).

W tej części miasta nie obowiązuje strefa płatnego parkowania, jednak dla klientów Kancelarii poruszających się samochodami zapewniamy miejsca postojowe przed lokalem kancelarii.

W bliskim sąsiedztwie kancelarii znajdują się: Główna siedziba ZUS Kraków przy ul. Pędzichów 27, ZUS Kraków Krowodrza przy ul. Świętokrzyskiej 12, KRUS Oddział Regionalny przy ul. Bratysławskej nr 1A, Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II oraz Urząd Stanu Cywilnego przy ul. Lubelskiej 27.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00, a w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym, bardziej dogodnym dla Państwa terminie, po wcześniejszym ustaleniu terminu z notariuszem.

Co do zasady, czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie kancelarii notarialnej, jednak jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynność notarialna może być dokonana poza lokalem kancelarii.


Wszystkie porady dotyczące czynności notarialnych są bezpłatne.

notariusz krowodrza 1
notariusz krowodrza 2